| byutssa a întrebat:

Funda urgent.cum pot sterge fisierele unui joc nu merge cu delete

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai restart si incearca apoi sa le stergi.

4 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Programa unlocker te va ajuta! happy

| ZeroBLADE a răspuns:

Deci tu nu poti sa stergi fisierele?
si mie mi s-a intamplat!
1. daca nu se sterge dai click dreapta dai delete apoi dai restart
2. daca nici asa nu merge atunci descarca programul unlocker si vezi acolo pe YouTube cum se foloseste!
sper ca te-am ajutat!

| alynutza6820 a răspuns:

Pai poti sa il dezinstalezi prin urmatorii pasi :
Start - Control Panel -Add or remove programs ...Cauti programul si apesi remove iar apoi incerci sa-l si stersi...E posibil sa fie vreun virus asa ca mai bine dai un restart si pe rma incersi sa il stergi dar daca nu mere ti-am scris mai sus cum sa faci sper ca ti-am fost de ajutor:*

| HVI a răspuns:

DUpa un restart le selectezi fisierele dorite si dai delete, de nu merge s-ar putea sa fie virusate (depinde de unde ai jocul), unii virusi nu permit stergerea dar probabil sa nu ai problema asta...Pentru siguranta scaneaza-ti pc-ul cu un antivirus bun.