| blogwikiro a întrebat:

Google Adsense a banat in 2011 multe conturi din romania. Dc?

5 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Google Panda Update- un bot de la google ce nu permite continut copiat, backlinkuri false.Citeste mai mult pe http://cpaleadhelp.cz.cc/index.php?topic=22.msg24#msg24

| Piableu a răspuns:

Google are ochi peste tot. Nu fi disperat ( "RECLAMMEEEEEE, APASATI RELCAMEEEEEEELE DE PE SITE!, etc.) ca o sa fi banat. Multi romani au reusit, de exemplu unul mi-a aratat cum a foacut intr-o luna 1.000 $winking

| razvan1305 a răspuns:

Ca sa nu le dea banii...

| Marius151 a răspuns:

Poate au facut spam cu cuvintele cheie, sau au incercat sa ascunda reclama google sub poze gen "you are the 99999 visitor and you won a fish"

| CatalinRO a răspuns:

Ca noi romanii le suntem tare dragi.si mie mi-au banat site-ul.