| anonim_4396 a întrebat:

Hai noroc TPU.Am 15 ani si vreau sa ma angajez, mna..Pe net,in real,nu conteaza, vreau sa mi castig singur banii.Nu e problema cu scoala,sau chestii de genu. Vreau doar niste metode de facut bani, sau ceva idei.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca anumite site-uri care te platesc pentru a face ceva:
http://intimp.ro/category/cum-sa-faci-bani/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate pentru tine nu te angajeaza nimeni ca e ilegal la 15 ani, iar online probabil nu ai nicio calificare sa poti face bani cat de cat seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceasta este o ocazie foarte buna, daca vrei sa faci ceva bani de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul e inca la inceput dar pare promitator.
Iti urez succes!

| SweetMinion a răspuns:

Sunt site-uri care te platesc ca sa traduci documente, povesti, fisiere s.a.m.d dintr-o limba straina in romana sau din romana intr-o limba, straina. Daca esti bun la engleza de exemplu, te apuci frumos si cauti site-uri, iti rogi un parinte sa isi faca cont pe care sa il folosesti tu. Ai putea sa imparti ziare daca nu iti iese faza cu tradusul.