| fanolly a întrebat:

Hei,am 13 ani, aproape 14 si am nevoie de bani,adica de un job. Stiu ca sunt prea mica,dar chiar vreau, as putea sa fac orice, dar nu stiu unde sa ma duc, ce sa spun..etc..voi ce credeti? Nu vreau raspunsuri de genu "Esti prea mica, parintii ar trebui sa aiba grija de tine" s. a.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni la 13 ani ca nu e legal

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara domnișoara Cludiii222.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

| TuguiMihai a răspuns:

Ai putea sa oferi servicii pe fiver... cu conditia ca parinti sa iti dea voe sa faci cont pe numele lor
Ma poti contacta la tugui-mihai@hotmail.com si ai sprijinul meu

| Cristina_Alina_Costache_1984 a răspuns:

Te faci reprezentant Lady's, uite ca nu vreau sa incep ca oricine cu avantajele...o sa incep cu dezavantajele - e unul singur :vine coletul prin curier la tine la usa si il platesti pe loc! banii tii recuperezi la urma!(ii dai clientului produsul comandat si tot atunci ti-ai luat banii!). avantaje sunt mai multe decat la firmele concurente. daca nu te-am speriat da-mi un semn la printzy_tau2000 si detaliem subiectul!