| Adriana5827 a întrebat:

Stiu ca am mai intrebat odata ceva asemanator, dar pentru a-ti face un tatuaj ai nevoie OBLIGATORIE de acordul parintilor daca esti minor?(Am aproape 16 ani ) Nu vreau sa vad chestii gen "esti prea mica, mai bine nu iti face; daca nu te lasa parintii nu e bine; etc. Vreau doar sa stiu happy. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Painy a răspuns:

Nu stiu daca trebuie neaparat sa ai semnatura parintilor daca esti minor. Dupa cum stiu de la tata nu-ti trebuie semnatura sau acordul parintilor happy

| Christinnee a răspuns:

Din cate stiu eu la saloane ori iti trebuie ori trebuie sa fii cu cineva major