| CristiB93 a întrebat:

Hei ati auzit de Online Salary Solution, e cineva pe aici care a facut bani dupa ce a comandat de la ei sau este doar o inselatorie?

28 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| CristiB93 explică:

3905$ pe luna sunt prea frumos ca sa fie adevarat, jurate ca tu faci atatia bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SALUT,
Sincer sa fiu tocmai ce am comandat unul, teapa sau adevarat, ramane de vazut.

| Andreiy_Burada_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut, deci ne poti spune ce e, teapa sau? Mc!

| andreiut45 a răspuns (pentru Andreiy_Burada_1989):

Sincer sa fiu,inca nu am primit nimic,cert este ca nu am auzit nimic concret,ca este si de folos, daca mai vine il refuz, oricum nu mai reprezinta o atractie pentru mine, am gasit ceva mai interesant, ma gasesti pe petru.petcas@yahoo.com. eu sunt multumit de inceput de acest concept nou. Astept parerea ta daca vrei sa aflii mai multe.

| stroedaniel13 a răspuns:

Este inselatorie!

Iti recomand mai degraba metodele clasice dupa care foarte multi romani au facut bani:

- Bani din click-uri
- Bani din afiliere: http://www.bani-online.org/......esant-318/
- Bani din blog: http://www.bani-pe-internet.net/......l-tau-283/
- Bani din scrierea de articole pentru altii

| cristidoncea a răspuns:

Bani online se pot face si pot arata chiar o dovezi paypal, interesant despre Online Salary Solution ca am trimis un comentariu si nu mi s-a aprobat. Am incercat sa aflu mai multe despre ce face aceasta persoana pe numa Claudia dar nici vorba sa existe pe google. In primul rand trebuie sa descrii produsul, nu sa il faci pe cumparator sa cumpere si sa nu stie ce. Parerea mea.

http://afacerist.orgfree.com

| HeadsUp a răspuns:

Daca iti spun ca iti dau o suta de mii de euro, dar trebuie sa imi dai tu zece mii inainte, accepti?

| CristiB93 explică (pentru HeadsUp):

Posibil sa accept, dar inainte trebuie sa explici totul despre ce e vorba si eu sa inteleg.

| ElenaPopescu1953 a răspuns:

Nu e un raspuns ci o intrebare:cine stie de acesti excroci de pe online salary solution? cum ii putem distruge pe acesti sarlatani care inca fac victime online? rog ajutoooor!

| Mihail_Constantinescu_1974 a răspuns:

Am comandat si eu acum vreo 2 saptamani, dar de vreo 3 zile m-am apucat de treaba si astept sa imi dea acceptul de afiliere. Mai multe nu am ce sa spun deocamdata.

| CristiB93 explică (pentru Mihail_Constantinescu_1974):

A pai daca ai comandat e bine, eu asta cautam sa aflu, pe cineva care a comandat, imi lasi te rog id tau sa mai vorbim?

| Mihail_Constantinescu_1974 a răspuns (pentru CristiB93):

Grand.alessia

| andadanciu2000 a răspuns (pentru Mihail_Constantinescu_1974):

Ai reusit sa gasesti instrumentul generator pentru linkul tau?

| Gabriela_Teo_1992 a răspuns:

Hey da am auzit...am si cumparat dar nu am scos nici un ban.lucrez pe el de 3 saptamani si nu am scos nici un ban.am urmat toti pasi asa cum arata in video-urile de pe cd-ul ce trebuie sa il comanzi deci e o mare prostie si eu am sa returnez produsul comandat si sper sa primesc banii inapoi sad

| CristiB93 explică (pentru Gabriela_Teo_1992):

Hei. Se mai lucreaza si acum cu asta? Eu am pus intrebarea acum un an si ceva. Din fericire nu am comandat produsul. Tu zici ca l-ai comadat si nu ai scos nici un ban? Si eu ma chinui de mult sa fac bani pe net si nu reusesc. Banuiesc ca nu e singura metoda pe care ai incercat-o nu-i asa?

| Gabriela_Teo_1992 a răspuns (pentru CristiB93):

E singura metoda pe care am incercat-o... si ultima

| Petra_Barsasteanu_1949 a răspuns:

Pana acum nu am auzit, dar vreau sa citesc ceva despre ei.

| Andreiy_Burada_1989 a răspuns:

Salut, Deci a primit cineva pachetul si s-a apucat e treaba? sau e teapa happy

| CikaRina a răspuns:

Cautati pe youtube, sunt cateva filmulete ce dovedesc ca este frauda!

| Andra_Cassy_1989 a răspuns:

Dupa comanda facuta la online salary solution ce am de facut, si dupa cat timp primesc bani?

| CristiB93 explică (pentru Andra_Cassy_1989):

Pai dupa comanda o sa primesti 12 videouri pe CD in care ti se spune ce ai de facut, banii nu stiu in cat timp o sa-i primesti, cred ca depinde de tine, eu nu am comandat, dar daca vrei si tu sa faci bani pe net ca si mine, baga id meu cryss.cryss32, poate ne ajutam candva in vreun fel happy

| lavinia_5425 a răspuns (pentru CristiB93):

Doresc sa command si eu nu stiu o fi adevarat sau e teapa Email borzalaviniagabriela@yahoo.co.uk

| Calita_Auras_1990 a răspuns:

Cine a facut bani din treburile asta.
Ce este de facut dupa ce comanzi treburile astea?