| Diiiaaaa a întrebat:

Hei, mi-a venit cardul de debit BT, dar de ce nu primesc sms cu codul pentru activarea acestuia?

Răspuns Câştigător
| adinaTPU a răspuns:

Pana una, alta, poti suna si la call-center. Dai datele de identificare si ei iti spun concret. Cred ca e posibil sa emita si un nou SMS - incearca asa, pana maine cand mergi la sucursala

3 răspunsuri:
| yooocosti a răspuns:

Ai grija sa nu fii sters codul chiar tu, un prieten a patit exact la fel a sters codul de pe foaie, cand a sunat la ei au spus ca trebuie sa ii faca alt cont si a mai durat o saptamana ...Acum sper sa nu fie si cazul tau.

| RigorMortis a răspuns:

Eu am pățit la fel. Du-te la bancă si spune-le ca nu ai primit codul prin sms si iti vor trimite unul chiar atunci in regim de urgență, eu asa am făcut.

| Alina2017 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la banca si sa intrebi. Cred ca ei iti vor da cel mai bun raspuns si te vor ajuta sa primesti si codul pentru activarea cardului.