| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare... din curiozitate cum se face ca toata lumea este obsedata de acel joc League of Legends... vreau sa spun inainte era obsesia cu Metinu-l dar acum LoL, toti compara acel joc cu orice si spun ca este mai bun de cat orice, toti vecini, colegi, prieteni si cunostintele joaca si vorbesc tot timpul de el, este asa maret acel joc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare majoritate apare asa numitul ''comportament de turma'' adica unul se i-a dupa celalalt!

| tdbmarius a răspuns:

Adevarul este ca jocul e foarte frumos dar nu se merita sa vorbesti non stop despre el.La un moment dat o sa treaba si febra asta si o sa se ajunga la alt ceva.

| George1998q5 a răspuns:

Da cu adevarat si dupa parerea mea este ce-l mai frumos game gen moba.Deoarece deosebit de metin2 si alte jocuri pe care farmezi sa iti faci iteme si tot pe acest joc le faci in timpul jocului nu le ai dinainte.
Acest lucru il face ce-l mai tare deoarece nu esti ce-l mai bun la inceputul jocului ci sfarsitul conteaza