| Bl0ndu12 a întrebat:

Hei TPU, am un prieten care vrea sa bage banii in card..il are de la banca transilvania,vrea sa cumpere call of duty black ops 2, deci cum face?

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Merge la BT, oriunde, se duce la ghiseu cu buletinul si cu banii, ii baga pe card, ideal sa bage un pic mai mult ca poate ii va lua banca comision, deci nu suma fixa, cu vreo 5 lei mai mult. dupa aia de pe internet tot impreuna cu buletinul si cardul va cumpara jocul. distractiehappy

1 răspuns:
| Cipri1993 a răspuns:

Pai merge la banca respectiva si isi adauga suma respectiva pe card, apoi intra pe site oficial call of duty si il cumpara de pe site direct de pe card, sau cel mai sigur il poate lua din supermarketuri

fundita?