| Andreeamaruta a întrebat:

Are cineva pe telefon instalata aplicația bcr banking 24? Imi poate explica cineva cum imi pot face cont? Acolo imi apare doar sa ma conectez la un cont deja existent. Va rog. E f important pentru mine.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conturile de internet banking se dau de catre banca, nu iti faci tu cont singur

| laeimbrea a răspuns:

Mergi la banca si acolo le spui ca dorești să îți faci internet banking pe telefon, ei iti activează contul si aia e happy