| HUAWEHUAWE a întrebat:

Cum instalez internet banking de la unicredit pe laptop sau telefon? Imi poate explica cineva pasii si cum se numeste aplicatia?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aplicatia se numeste Mobile Banking.
https://play.google.com/......ps/details

(sper ca merge linkul, stiu ca mai face figuri tongue )

Toti pasii necesari instalarii si adaugarii contului tau, o sa ii intalnesti acolo pas cu pas.
In cazul in care o sa fie necesar si un cod de verificare de la Unicredit, facut doar la solicitare, poaaaate o sa fie cazul sa mergi si fizic la o banca. Dar poate nu o sa fie cazul.