| IrinaMihaela15 a întrebat:

As vrea in vara un job part-time, idei? Mentionez ca sunt o fata de 14 ani si nu caut ceva foarte complicat, dar nici prea usor

Răspuns Câştigător
| sweetphilosophy a răspuns:

In general nu se prea angajeaza sub 16 ani, doar daca ai cunostinte cu afaceri.
As spune sa te bagi in domeniul care iti place tie cel mai mult, dar ca idee pentru vara te poti baga la restaurante, puburi, biblioteca, librarii, etc. De asemenea daca stai in zona litoralului se angajeaza la negru o gramada (desi nu iti recomand)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 14 ani nu te angajeaza nimeni ca este ilegal

| oanaro a răspuns:

Incearca un job part-time, un job flexibil, fara sef, fara reguli stricte si fara trebuiasca sa depinzi de un program anume.

Inscrie-te online si devino REPREZENTANT AVON - http://ttap.co/1xgIV8J
Ai cadouri și reduceri de până la 40%**
Livrare in toată țara, între 24 și 72 ore
Cumperi acum, plătești când poți. Ai credit 18 zile şi plăteşti cu orice tip de card.

| IrinaMihaela15 explică:

Pai m-am interesat si am vazut ca ma pot face reprezentant avon laughing

| Azzizz a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni la 14 ani. poti sa faci marketing afiliat daca vrei niste banuti. Iti faci cont pe http://profitshare.ro/l/1467153 si apoi completezi datele. Pe urma incerci sa vinzi produse de la eMAG/flanco..etc si primesti comision! Partea buna e ca nu trebuie sa investesti absolut nimic. Spor :)

| Florin_Niculae_1981 a răspuns:

Se poate angaja si sub 18 ani cu semnatura din partea parintilor

| shizu47 a răspuns:

Poti sa castigi bani completand sondaje online, pe www.exprim.ro