| robertson a întrebat:

Am numai 16 anisori... si vara aceasta as vrea sa am un mini job, part-time happy dar nu prea gasesc opurtunitati, in ziar nu gasesc absolut nimic pentru mine nu stiu unde sa mai caut... + ca imi place foarte mult sa muncesc, sunt foarte activ si vrednic! niste sugestii unde as putea face rost de un job part time!? mentionez loc. in bucuresti. multumesc anticipat 4all

Răspuns Câştigător
| iuliia a răspuns:

Mda.pai in ziar nu prea ai sanse. din proprie experienta, ori la terase, ori la pliante.si daca alegi a2a. du-te la aia de pe strada si zi sa-ti dea nru de la companie si suni si intrebi. oricum nu te astepta sa pleci in groelanda cu banii primiti

3 răspunsuri:
| oriflame_9415 a răspuns:

Www.oriflamecosmeticsmehedinti.webgarden.ro
poti deveni client direct oriflame ai discount in functie de vanzare intre 23%-40% nu ocupa mult timp si mai poti face si altceva pe langa
50ron-249ron=23%discount
250ron-499ron=30%discount
peste 500ron=40%discount
ex:daca ai comanda de 500ron castigi 200ron
pentru detalii inta pe site sau trimite email:oriflame_mehedinti@yahoo.com

| Doddel a răspuns:

Cauta pe google, pliante apucate de impartit pliante cauta ofertele cele mai bune

| dragutzyka29 a răspuns:

Unde nu stiu dar poti da anunt in ziar ca, cauti un loc de lucru si va suna cine are nevoie dar anul viitor s dai anut din tip