| abigail28 a întrebat:

Ce parere aveti despre site.ul binatex? E pe bune? Mai e cineva care a castigat din asta?

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E de c... nu ar fi bine daca nimeni nu ar mai munci si ar castiga toti bani pe binatex. Nu castigi nimic, plus ca e un joc de noroc.

| Moldoveanu15 a răspuns:

Sunt site-uri mai bune. Binatex are publicitate. Daca stii sa joci castigi. Daca nu o sa pierzi si o zici ca e de c****t

| abigail28 explică (pentru Moldoveanu15):

Care ar fi alte site.uri mai bune?

| LucyuST a răspuns:

Eu am castigat dar am si pierdut. In prezent mi s-a cam luat pentru ca mai mult am pierdut decat sa castig, am retras si bani de pe cont, te asigur ca e pe bune!