| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am luat o kendama la 120 de lei Sweets
Am o obsesie,pun pe fiecare obiect parfum,si am pus si pe cupele kendamei
Dintr-o data vad ca cupele încep sa se crape si nu am mai acpvut ce face
Imi puteți da un site de unde pot lua cupe de kendama pe care o am eu?
Sau macar daca e cineva care vinde, dar sa fie in stare perfecta si sa fie din Focsani!

4 răspunsuri:
| Fancyuiop a răspuns:

Nu stiu dacă se vând cupe de kendama separat, mă rog. Ai dat 120 lei pe ea, la mine la magazine se gasesc cu 16-20 lei si îți garantez, aceiași calitate.În locul tău aș face altceva cu acea sumă de bani, nu i-aș arunca pe un rahat de kendamă, fără supărare, ia sfatul meu cum crezi.

| Jem65 a răspuns (pentru Fancyuiop):

Deci eu ce fac acum?
Ca bani numai am

| Fancyuiop a răspuns (pentru Jem65):

Dacă vrei alta cumpără una mai ieftină, dacă nu mna... Știu în ce situație ești dar se mai întâmplă...Eu am pățit așa cu niște adidași :-))

| Anonimul202 a răspuns:

Intra pe site-ul de la juggler.ro, cred ca gasesti acolo