| Denisa09deni a întrebat:

Hei, vreau sa ma angajez dar mi e destul de greu cu liceul deoarece sunt dupa-amiaza si ma cam incurca... Am 17 ani, stiti vreun loc de munca flexibil?

Răspuns Câştigător
| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un jo part time cu contract de munca dar pentru ca nu ai implinit 18 ani, vei avea nevoie de acordul parintilor
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
eu zic ca merita sa incerci :)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te descurci foarte bine la o materie gen o limba straina poti face pregatiri cu copii mult mai mici decat tine.
Altceva mai flexibil nu cred ca e.
Eventual reprezentanta la o firma de cosmetice, dar nu e cine stie ce castig.