| gigimuranus a întrebat:

Unde as putea sa ma angajez in cele 2 luni de vara ramase? happy
Am nevoie de un loc de munca (si pentru fete si pentru baieti, adica sa fie pentru orice gen), sau daca nu stiti asa e bine si numai pentru baieti sau numai pentru fete, am nevoie urgent de niste sugestii deoarece maine/poimaine vreau sa merg sa ma interesez, multumesc anticipat. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| narcis01 a răspuns:

De exemplu daca ai intre anii 14-17 ani iti recomand sa te duci la impartit fluturase, sau daca esti mai in varsta ti-as recomanda sa te faci chelner(nu stiu zic si eu)