| XulescuO a întrebat:

Heii, hm da, incep asa eu sunt la Cercetasii Romaniei si in vara voi merge cu mai multi in Franta(sunt din Oradea) si as vrea sa imi pun mai multi bani de buzunar cu mine si nu vreau sa apelez din nou la parinti pentru ca ei mi-au platit deja 3 vacante pe anul asta ( o saptamana la mare, o saptamana in Sibiu si un weekend in Bucuresti) asa ca ma gandeam sa strang bani dar habar nu am de unde sa incep, nu am o familie asa mare gen sa imi de-a rudele si nu stiu ce sa fac, am incercat sa imi cau un job, am caut si pe net si prin oras gen impartit pliante sau bona or something, dar nu am gasit nimic. Va rog ajutati-ma, chiar am nevoie de ajutorul vostru! puppy dog eyes veniti cu idei!

1 răspuns:
| Ellyshoor a răspuns:

Fii econom! Orice banut primit il pastrezi la loc sigur... :* Da zvon in oras..Ca te oferi bona etc... Ajuta.ti vecinii si sigur vei primii o recompensa. happy Sper ca te-am ajutat! happy :*