| Tigrilă a întrebat:

Am 17 ani, O idee despre cum pot face niste bani de buzunar? un job la impartit pliante sau ceva sa imi ocupe timpul?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ceva pe la baruri si in hipermarketuri.

| BRG a răspuns:

Darlingilusions crezi că se mai favc bani pe oriflame și avon? Lumea nu are bani de dat pe parfumuri, la ce comenzi sînt, nu știu dacă mai merită să te înscrii la firmele lor, să le faci lor bani iar tu mori de foame.

| filip27 a răspuns:

Uite , eu nu iti pot promite mare si sarea , dar sa stii ca incet incet poti sa faci bani si cu asta ,intra pe www.filan.webgarden.ro , arunca o privire , sper sa gasehti ceva captivant care sa iti placa!PS. totul este real , eu fac asta deja de 2 ani si sincer , am scos ceva bani!Bafta

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poti sa imparti pliante la oriflame sau te poti inscrie ca reprezentant la avon lady's oriflame eu sunt la oriflame si daca fac comanda de 5 mil imi raman mie 2 si sa castigi 2 mil in 2 saptamani e ceva pentru varsta ta pe luna ar venii cam 4 mil.E un inceput bun.

| giuly a răspuns:

Eve, mori în chinuri!

| Tigrilă explică:

Inca astept idei straight face

Am destul timp toata ziua nu fac alceva decat sa stau la pc sau sa ies in week cu prieteni straight face

| eve_5991 a răspuns:

Nai decat sa faci smekerii cu prieteni tai ca de angajat am nu prea angajeaza am depus eu peste 20 de siviuri si am lasat si numere si nau sunat si la baruri si ca comercial si la pliante sincer cine are nevoie de niste minori? care debea au invat cei aia viata

| eve_5991 a răspuns:

Sau mai astepta si tu pana la majorat

| eve_5991 a răspuns:

Sau ai mai putea sa duci la fiare vechi nu stiu dar totul e greu orice meserie greu se mai castiga un ban aicea trebuie sa ai noroc daca ai noroc ai bani daca nu poti sa faci ce oi face ca tot nu iesenimica