| SweetGirl1303 a întrebat:

Heii TPU. vreau sa știu dacă pe cardul de la banca transilvania pot primi bani din strainatate. Si cam cât e comisionul. Multunesc, ofer funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca poti primi, comisionul e in functie de tara /banca, practic o banca trimite banci tale, cam 30%-40 %

| Dismally a răspuns:

Teoretic poti primi dar practic e posibil sa apara probleme. Eu am patit, uneori primeam banii fara probleme in cateva zile, alteori persoana respectiva nu putea trimite si trebuia sa foloseasca Western Union sau Moneygram.

| LadyDy01 a răspuns:

Buna,da pe cardul de la BT poti sa primesti prin Western Union cat despre comision nu stiu cat este dar stiu ca este platit de catre expeditor.