| and0ra a întrebat:

Bună! Știți cumva dacă pot să plătesc cu cardul de Banca Transilvania în străinătate (Europa)? E card normal, de acela galben.

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In UE poți fără probleme!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la banca Transilvania, ei te pot ajuta

| and0ra explică (pentru CristiDinBucuresti):

Faza e că nu știu dacă reușesc azi să ajung (și în weekend e închis), și ar trebui să știu azi.

| suntserios a răspuns (pentru and0ra):

Pot sa platesti fara probleme, nu luat in considerare ce scrie CristiDinBucuresti, el e mereu pe langa intrebare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru and0ra):

E deschis si in weekend dar doar in hypermarketuri cum e mega mall pantelimon acolo e deschis nonstop

| and0ra explică (pentru CristiDinBucuresti):

E ok am reușit să merg astăzi până la urmă happy mersi

| and0ra explică:

Nu, am fost la o bancă normală, am reușit să ajung pe la ora 4 la ea.