| deya100 a întrebat:

Hey! As vrea sa comnad ceva dupa internet cam cat m-ar costa livrarea? happy

19 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prin curierat transportul este în funcţie de greutate.
http://www.fancourier.ro/calculator/

| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă e prin poştă e de la 9 lei în sus, dacă e prin curierat cam de la 20 în sus, ceva de genul. Depinde şi de ce vrei să cumperi, cât de greu e, şi cât de departe stai faţă de depozitul de unde se expediază marfa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde comanzi, ce valoare comanzi (majoritatea magazinelor online ofera trabsport gratuit la o anumita suma) depinde in ce oras vrei sa se livreze, prin curier, posta etc sunt multe variabile in joc.

| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Depinde de la site la site, eu am comandat anjul trecut niste carti, pe un site livrarea era 6 lei, pe altul 20, pe altul 15. Depinde si de greutatea coletului, pentru ca Posta Romana are taxe in functie de greutate.

O zi cat mai placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei comanda ceva din Groelanda e posibil sa coste ceva mai mult decat daca vei comanda de la EMAG.

| Addaa1998 a răspuns:

Buna!
Pai costa vreo 15 lei livrarea!

| Addaa1998 a răspuns:

Desigur depinde ce cumperi dar livrarea la tine acasa te cota in jur de 15-17 lei.

| MyMindRules a răspuns:

Daca, comanzi de la Emag nu te costa nimic! happy

| ๖ClaSSic a răspuns:

Cred ca depinde de distanta thinking livrarea poate ajunge de la 10 lei si la 50hee hee Dar ce vrei sa comanzi?batting eyelashes

| Valutzzzu a răspuns:

Depinde de unde vrei sa comanzi, livrarea poate sa fie si gratis.

| stoica1 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa comanzi si de distanta. Funda?

| cristi767 a răspuns:

Pai ofera mai multe detalii ca sa afli un raspuns exact. Comanzi de unde si ce? (in linii generale - nu-i nevoie sa oferi produsul exact, de exemplu).

| PAmy99 a răspuns:

Cam in jur de 20 lei, probabil daca comanzi de 100 lei poate este transportul gratis...

| dIzzEE a răspuns:

Depinde de volumul pachetului, distanta si timpul in care vrei sa il livreze

| motanelu03 a răspuns:

Acum depinde ce vrei sa comanzi intre 10 - 20 lei costa livrarea happy

| Sandu22 a răspuns:

10lei 20lei

| Takamine a răspuns:

Depinde de ce comanzi, dar si prin ce firma comanzi, daca iei prin posta incepe de pe la 8 lei, dar daca iei prin fan curier te ajunge la 20 lei sigur, dar vine si mult mai repede. Funda?

| Ciubaca97 a răspuns:

Daca til livreaza prin posta 5-15 lei, curierat 20-30 sau chiar 50

| TheSecret a răspuns:

Depinde de firma..eu de exemplu mi.am comandat niste carti, iar transportul ma costa doar 4 lei, dar poate sa fie si 8 si 10 poate sa ajunga si la 20 cred ca mai mult... happy