| BabyyyyU a întrebat:

Hey! De curand mi-am facut un cont nou de Facebook, Youtube, Google... Si am de gand sa ma apuc de Gaming si Vlogging :)
Si am nevoie de niste sfaturi :) Cel cu cele mai traznite sfaturi sau cele mai interesante pentru primul video va primi funda si va aparea pe youtube in vloggul meu :) Bafta!
Cont Youtube, please subscribe! http://www.youtube.com/watch?v=CGyEd0aKWZE

Răspuns Câştigător
| Lory72 a răspuns:

Pai ar trebui sa faci un video haios cu tine cantand Justin Bieber, ca " BIEBER MOLDOVEANU' " sau poti face unul cu caricaturi...