| Shokk a întrebat:

Hey TPU!
De curand mi-am facut un cont de youtube. nu am postat nici un video pana cand, dar o sa postez maine poimaine.
As vrea niste sfaturi cum sa fii youtuber mai bun (app canalu e cu gaming).
P.S canalul meu este : http://www.youtube.com/user/ShokTheGamer
Un subscribe maybe? =))

Răspuns Câştigător
| UnOmGanditor a răspuns:

1) Critica constructiv si fai comparatii
2) Fai glume amuzante
3) Fete expresive si strambate cat mai des
4) Vocea trebuie sa se auda foarte bine si clar, daca nu se aude bine si clar ai pierdut

1 răspuns:
| Andrrreeeea a răspuns:

Daca sti engleza poti sa te inspiri dela PewDiePie este genial tipu