| Mortish a întrebat:

Hey Guys, am fost la un interviu la mc, am primit niște analize de făcut și sa aduc ceva acte.Le-am depus amus o săptămâna și doua zile.Dar nu au mai sunat...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

Probabil s-au razgandit. Au primit un cv mai bun si au decis ca este cazul sa renunte la tine in favoarea lui, nu stiu. Nu putem stii cu exactitate care sunt motivele pentru care nu te-au sunat. Pandemia asta si masurile de preventie ne dau planurile peste cap tuturor celor care nu se asigura de ele. Daca nu poti sa iti faci treburile personale asteptandu-le apelul, ii poti suna tu cu motivul de a afla ce se intampla de nu primesti vreo veste de o saptamana. Ei sunt cei mai in masura sa iti spuna motivele si sa le argumenteze.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mai aștepți un răspuns de la ei.

| sierra1 a răspuns:

Acum e etapa de selecție a dosarelor. mai stai câteva zile și dacă nu e nici un ecou, intreabă-i