| Valentin3354 a întrebat:

Buna ziua! In noiembrie am depus o cerere de transfer la alt liceu, directorul de acolo mi-a spus ca se va face un consiliu in ultima saptamana, nu am inteles daca ultima saptamana de scoala din acest an sau ultima saptamana din an. suntem pe 4 ianuarie si inca nu am primit un raspuns, nu am intrebat cum voi fi anuntat, dar de la prieteni am inteles ca voi fi sunat, dar asta nu s-a intamplat si acum nu stiu ce e de facut, ajutor

1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Te poti interesa din nou la secretariatul scolii pentru a te lamuri.
Eu consider ca normal ar trebui sa fi sunat in vacanta intersemestriala, doar ca acum sunt modulele si nu le inteleg procedeul foarte bine fiind la facultate