| pisssssiyy97 a întrebat:

Hey scuze de categorie..intrebarea mea este ce inaltime este necesara pentru dansatoare in cluburi/discoteci? si daca stiti vreun anunt care cauta dansatoare in tara multumesc

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu cred ca inaltimea ar putea fi o problema.
Cuta pe google, cu siguranta se cauta peste tot, eu in locul tau as inecrca in afara tarii, ai avea mai multe avantaje din toate punctele de vedere.
Succes si numai bine!

| valentino52 a răspuns (pentru WR104):

Cred ca 99% din anunturile cu angajam animatoare in strainatate sunt retele de prostitutie. Si chiar si daca jobul de animatoare chiar exista, la sfarsitul programului animatoarele tot sunt "obligate" sa mearga in camera de hotel a clientilor din zona VIP etc.

| Azµre a răspuns:

Nu contează înălțimea, contează cum arăți și dansezi.
Job-urile le găsești sub titlul de Hostess.

| matesanosa a răspuns:

Matesanosa@yahoo.it

| VreauSaRad a răspuns:

Daca dansezi bine si ai 1, 60 chestia se poate rezolva cu niste tocuri foarte inalte, ai grija sa nu ajungi printr-un bordel!