| OniChAN a întrebat:

Hey, stiti vreun site care nu e scam pe care poti sa faci banuti lucrand de acasa? De ex sondaje, chestionare etc ( fara chestii obscene) Dau fundita

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?
Lasa sondajele si chestionarele. Ca din alea scoti 10$ pe an

| ℓαυяα a răspuns:

La sondaje pot sa îți recomand Daedalus. Am înțeles ca sunt serioși și chiar platesc. Primeștibsondajele pe mail și trebuie sa răspunzi destul de repede pentru ca nu mai este disponibil sondajul după ce primesc un anumit nr de răspunsuri. Poți sa retragi banii când faci minim 10 euro sau sa ii transformi in voucher eMAG. Nu te aștepta totuși sa faci mulți bani din asta (eu am contul de 6 luni și îmi mai trebuie 1 euro ca sa ii pot scoate).