| ForsakenAngel a întrebat:

Stie cineva site-uri romanesti care te platesc sa le faci reclame, sa completezi chestionare, pentru sondaje si alte lucruri ce le poti face de acasa

4 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Cauta pe Google si o sa gasesti 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, am eu un site care te plateste in functie de chestionarele completate si cand ai adunat cel putin 6 euro ca si mine iti vireaza banii in lei binenteles in cont bancar, se numeste Daedalus Online, e sigur ca platesc chiar azi mi-am retras banii si sunt corecti.nu sint multi bani dar poti opta sa astepti sa castigi mai mult si atunci sa ceri plata eu mi-am cerut banii chiar daca nu sint multi deoarece nu am avut incredere dar m-am convins azi...succes si inscrie te.Alina Cluj

| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS

| alexbhasiatat a răspuns:

Am cont pe DaedalusOnline! Am acumulat punctajul minim de 500 de puncte, cum se specifica in regulament! Problema e ca nu imi apare nici o sectiune pentru plata chiar daca am introdus contul! Multumesc anticipat!