| denn1s a întrebat:

Hey toata lumea! Vine vacanta mare! Doresc in vacanta asta sa gasesc de lucru. Vreau un job gen de impartit pliante. Stiti unde gasesc oferte pe net sau in oras? Multumesc!
PS: Sunt din TM happy

1 răspuns:
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Mai bine decat sa imparti pliante, du-te la terasele din centrul orasului..sau mai spre periferie bineinteles..si intreaba de agajari. daca prinzi experienta ca barman sau chelner te va ajuta mult in viitor. poti pleca vara pe litoral si sa lucrezi. unde se merita..mai ales ca pe litoral bacsisurile sunt mult mai mari.