| Anonimouse25163 a întrebat:

Cam cat ar valora acest cont de Instagram daca as vrea sa il vand? Are 10k urmaritori, peste 1m de vizualizari, si peste 100k de like. As vrea sa il vand si nu atiu cat sa cer.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

100 ron ca nu esti vreun influencer

| LPCTSTR a răspuns:

O prostie, păstrează-ți contul.

| Dalmore a răspuns:

Cu banii cu care ar cumpara contul tau, si-ar cumpara followeri laughing)))). Asa ca nu faci nicio afacere, nu cred ca o sa fie cineva interesat.

| Razvan1000 a răspuns (pentru Dalmore):

Te contrazic. Eu persoanal mai bine mi-as cumpara un cont decat sa cumpar folowers din somplul fapt ca acei followers cumparatj sunt fake ( sau dsca nu sunt fake pentru ca exista si followers cumparati reali sunt inactivo adica nu vor da like nu vor comenta ). Asa daca ai niste bani si chiar vrei iti cumperi un cont pe o nisa deja bine dezvoltata cu o comunitate si postezi ai tu pe aceeasi nisa sau macar aprozimativ. Si aia is reali. Multa lume vinde ca nu vrea sa se mai ocupe de el dar multi poate l-ar vrea. Pentej exemplu lui de 10k followers eu zic ca 100-500€ ar fi un pret chiar corect ( avand in vedere cati bani ai putea fsce face dupa. Totul conteaza de audienta. Dsca avea peste 100k se putea vinde lejer cu peste 2000€ sau cine stie da aia e alta poveste)

| unvecin a răspuns:

Fă licitație. Vinzi la cine oferă un preț mai bun.