| cdl42002 a întrebat:

Am o întrebare. E adevărat că după ce ai 100K de urmăritori pe Instagram câștigi bani? (Am văzut undeva acest lucru )
Răspunsul tău aici.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti gasesti clienti pe care sa ii promovezi si te plătesc pentru asta castigi si bani.

| Andreeush a răspuns:

Numai dacă promovezi ceva, altfel nu faci nici un ban.

| Donsavas a răspuns:

Vedetele câștigă bani de la diverse firme care le cer in schimb sa le faca promovare la produse sau servicii.
Nu se câștigă bani din altceva. Dacă ai 100k nu inseamna ca te vor si cauta producătorii. Trebuie să fi urmărit constant de oameni.