| madalinfindrihan a întrebat:

Imi puteti spune si mie cat costa in lei 100 de Euro? Si daca o sa se mai ieftineasca sau daca se mai scumpeasca! Mersi!

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

La moment 100 de euro inseamna 442.35 lei. Iti las aici site-ul daca doresti sa calculezi singur si alte cifre, http://www.cursvalutar.ro/convertor-valutar/. Din pacate nu stiu daca va creste, este o chestie pe care nu o stii niciodata o poti doar intui in functie de celelalte zile.

4 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

100 EURO înseamnă 443.55 LEI.

| HeLps a răspuns:

442,299855 lei noi

Răspuns utilizator avertizat
| G4by97 a răspuns:

442.35 lei