| Francii99 a întrebat:

Hey,TPUhappy
In mai fac 14 ani si vreau sa-mi caut un loc de munca part-time in Brasov, aveti vreo idee?
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Diana254 a răspuns:

Buna! happy Daca vrei poti devenii reprezentant la firma de cosmetice Lady's. Nu este o limita de varsta pentru ca indregistrarea nu se face dupa buletin, dar probabil cand vei primi coletul acasa ti se va cere un buletin.Bataie de cap nu este deloc happy discountul poate ajunge si la 42%, suma minima a comenzii este de 10 lei si transportul este gratuit in toata tara in 2 zile.Te poti retrage si revenii ca reprezentant oricand doresti, nu necesita nici un fel de taxa inscrierea si nici catalogul. Daca esti interesata adauga in lista de messenger id-ul : ladys_lady2000 sau lasa-mi un mesaj aici. O zi placuta! happy

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Legal nu se poate până la 16 ani! Nu riscă nimeni cu tine că este penală exploatarea minorilor.

| StiuCeSpun a răspuns:

Poti castiga online aici: Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Recicleaza

| Oana92 a răspuns:

Nu te anagjeaza nimeni la 14 ani, nici macar nu e legal!

| Q69 a răspuns:

Eventual la impartit pliante
dar si acolo in general iau de la 16 ani

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Loc de munca, mai greu la varsta ta, dar... daca vrei sa castigi niste banutzi de buzunar poti sa incerci sa faci obiecte "handmade" pe care sa le vinzi pe diverse site-uri.

| xForSmile a răspuns:

Buna! Nu cred ca te va angaja nimeni la 14 ani. Si eu am incercat vara trecuta si multi imi spuneau ca trebuie sa am min 16 ani.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Da - idei sunt multe. Vezi ca multe agentii de publicitate din Brasov cauta distribuitori de pliante stradali.

| RebekkaRebbe a răspuns:

Hey nu ti se pare ca esti cam mica? adica nimeni nu te vor lua la munca.,, minim 16 ani:*Daca nu ne crezi poti sa te duci sa vezi :*Ceao:&

| RebekkaRebbe a răspuns:

Heyy ai putea sa lucrezi la avon, oriflame.

| Onyana a răspuns:

E ilegal sa te angajeze cineva la 14 ani. Ideea cu hand-made-ul este super. happy