| Maria_Anna_1995_iwQS a întrebat:

Hey TPU!
Spuneti-mi va rog daca stiti site-uri care fac plati REALE?( jocuri,sondaje, etc).

Am incercat site-ul Awsondaj, am strans destul de repede 500 euro din raspuns la intrebarile alea si azi-noapte mi-au inchis contul...
Multumesc!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Platile reale sunt de cativa euro, nu de sute. Dupa cateva zeci de sondaje scoti 1-200 RON. Oricum, sunt si care platesc la 5 EUR sau 10. Trimite-mi pe privat adresa de email si o sa te invit la citeva care functioneaza si de la care am scos bani cel putin o data si inca am contul activ, de mai bine de doi ani. Cum ziceam si mai sus, nu te astepta la sute de euro fiindca nu o sa vezi asa ceva (poate doar daca inviti niste sute de prieteni si fiecare dintre ei completeaza cel putin un sondaj valid, parca la GSK aveau asta, nu mai stiu exact).

| Maria_Anna_1995_iwQS explică (pentru KodrutZ):

Nu pot sa iti dau mesaj in privat, cica din cauza ca am statut de junior. Adresa mea de mail este: tanasea6@gmail.com. Ne auzim acolo. Multumesc!