| Mariustefan a întrebat:

stie cineva cum pot face bani de pe internet fara sa pun nici o suma la bataie sau doar o suma convenabila de bani dar sa nu fie vreo vrajeala la mijloc.Sunt destul de rabdator pentru a duce la bun sfarsit o treaba.Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Salut, sincer, am încercat și eu metode gen pay-per-click, jocuri online, tranzacționare etc. dar consumă foarte mult timp și nu faci bani reali, pe Forex de exemplu pe lângă faptul că poți câștiga bani frumoși dacă ești vreun „geniu" al economiei, cel mai ușor îi pierzi, așa că te sfătuiesc să faci ce am făcut eu.

După luni de zile în care am pierdut timpul cu click-uri și jocuri online, am câștigat doar 4$, pe care nici nu i-am putut scoate; am căutat pe internet alte metode de făcut bani, dar pe site-uri din străinătate. Așa am dat de Eben Pagan, care e mentorul meu #1, și de la care am învățat cum să pornești o afacere online de la ZERO, FĂRĂ bani de investiții.

După ceva muncă am creat primul site pe care vând produsul meu, un ghid informațional în format PDF, am creat apoi și alte produse complementare acestuia ( toate se axează nevoii bărbatului de a rezista mai mult în pat pentru a-și satisface partenera ), și am început să fac bani cu ADEVĂRAT online.

Fiindcă unii au început să mă întrebe cum am reușit, ce am făcut și să-i ajut și pe ei, am început să creez un alt produs despre cum să începi o afacere online de la ZERO, FĂRĂ investiții, pe care vreau să-l vând online.

Acum însă cercetez piața să găsesc și mai mulți interesați, așa că dacă ești unul dintre ei, vreau să te ajut să pornești și tu propria afacere.

Putem vorbi mai multe ori aici, îmi poți lăsa emailul tău, profilul de Facebook sau Skype, sau chiar nr. de telefon, te voi suna eu și-ți voi explica orice vrei să știi.

Dacă vrei să intri în contact cu mine mă poți găsi pe sanduadrian11@gmail.com, Sandu.Adrian92 pe Skype, pe Facebook la https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, sau pe site-urile sanduadrian.com și scapadeejaulareaprecoce.com

Motto-ul meu este „the client is KING", așadar dacă ești cu adevărat interesat ofer o parte din ghid care este gata GRATUIT, părticică care însumează baza cea mai importantă pentru a avea o afacere online de succes.

Vorbim curând, Adrian.

| Mariustefan explică (pentru Sandu_Adrian_1992):

Bine, iti las contul meu de facebook si mai vorbim.

| Mariustefan explică (pentru Sandu_Adrian_1992):

O.K, iti las contul meu de facebook aici, si apoi mai vorbim: https://www.facebook.com/stefan.ciocan.98

10 răspunsuri:
| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona
Bafta!

| belcatalin a răspuns:

Da Marius, intrbarea ta a venit la tanc.
Eu lucrez online la 4 proiecte de facut bani pe internet foarte serioasa si de durata. iti las e-mailul meu sa vorbim mai pe larg :belcatalin@yahoo.com

| Mariustefan explică (pentru belcatalin):

Ma dar lasa-mi contul de facebook, ca la email nu sunt sigur ca te pot contacta.

| Mariustefan explică (pentru belcatalin):

Ma, dar lasa-mi contul tau de facebook, ca la email nu sunt sigur ca te pot contacta.

| reptila_8205 a răspuns (pentru belcatalin):

Poti da detalii? daca te contactez?

| belcatalin a răspuns:

Ok, iti las contul meu de Facebook sa vorbim: https://www.facebook.com/catalin.belecciu

| belcatalin a răspuns:

Pentru Reptila_8205.
Sigur ca da, voi da toate detaliile necesare, aici nu este loc detaliile intinzandu-se prea mult.