| PotatoMustDie a întrebat:

stiti cumva daca trebuie sa am 18 ani pentru a-mi face un card in care sa-mi pastrez banii?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

De la Raiffeisen poti lua daca ai 14 ani, doar pe baza buletinului http://cardulmeupreplatit.ro/. Daca dai click in dreapta la "aplica online pentru cardul tau" iti bagi datele si ti-l trimit acasa si scrie ca trebuie sa ai peste 14 ani si buletin. si BCR are ceva asemanator, tot pentru peste 14 ani http://www.bcr.ro/......ru-tineri, ala cu junior club, deschide si citeste ca dau si niste vouchere parca de 200 ron la deschidere, nu am citit tot cu atentie

4 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Nu, exista asa posibilitatea sa te inscrii la o banca si iti ofera un card de (student) sau cum numesc ei. si acol poti sa iti incarci cardul cand vrei.

poti sa mergi sa te informezi la o banca ca nu te vor manca oamenii de acolo.

bafta funda mersi

| MoNyKa66 a răspuns:

Bine inteles, dar poti sa faci pe numele parintilor tai si tu sa bagi bani pe el sau sai scoti

| KompliKat a răspuns:

Nu trebuie sa ai 18 ani ca sa ai card dar in schimb iti trebuie buletin daca nu ai buletin nu ai cum sa iti faci card funda?

Răspuns utilizator avertizat