| DollSweetDoll a întrebat:

stiti cumva o metoda de a strange un milion pe luna avand in vedere ca am doar 13 ani. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

1. Vinde ceva pe Okazii
2. Scrie referate pe referat.ro. Castigi bani.

| Adib123 a răspuns:

La varsta asta ai putea sa profiti de publicul care il ai la indemana (adica sutele de colegi de scoala). De exemplu daca ai o imprimanta si un pc, ai putea sa faci carti de vizita pentru colegii de scoala.

| DeeaLoveAngels a răspuns:

Sauuuu happy Te poti angaja ca distribuitor de pliante pe raspunderea parintilor tai.

| CrisAvon a răspuns:

Buna!
Te-ai gandit sa devii reprezentant Avon?
La Avon pe langa discountul pe care il ai la fiecare comanda avem periodic programe motivationale in care poti castiga o multime de premii (produse cosmetice, bijuterii, parfumuri, genti), reprezentantii nou inscrisi au parte de 30% discount la prima lor comanda si in plus intra intr-un program special numit Avon Junior ce are 4 etape si in fiecare etapa castigi seturi de produse (parfumuri, creme, cosmetice).
Daca ti se pare greu si ai impresia ca nu vei strange comanda necesara nu trebuie sa-ti faci griji, la Avon nu avem numai farduri, sunt si creme de corp, geluri de dus, genti, portofele, bijuterii, produse pentru barbati cat si pentru copii, toate la preturi accesibile ~ in plus in fiecare campanie sunt reduceri si produse la preturi speciale.
http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/beneficii-reprezentant-avon.html

Daca vrei mai multe detalii intra pe linkurile de mai sus sau da-mi add la cristina. avon22@yahoo.com

| Drobota_Mihai_1988 a răspuns:

De obicei exista o taxa de inscriere in cadrul diferitelor companii de cosmetice. Din fericire, Avon are cea mai mica taxa de inscriere. Daca vrei sa devii reprezentant Avon, poti urma acesti cativa pasi pentru a face acest lucru. http://cumfacsa.ro/......ntant-avon