| irina222 a întrebat:

Cum as putea strange bani, avand in vedere ca nu pot sa le cer parintilor?

5 răspunsuri:
| emma_6707 a răspuns:

Simplu
te angajezi undeva

| costyn162 a răspuns:

Depinde cati ani ai. Daca ai varsta potrivita poti sa muncesti cateva ore pe zi...Eu am 16 ani si ma gandesc la acest lucru foarte serios.Este bine sa nu mai depinzi de nimeni si te simti bine cand iti cumperi ceva pe fortele proprii...

| zumba zumba a răspuns:

Daca nu esti major, jocuri de noroc, pariuri sportive, dar este foarte probabil sa pierzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi parintii sigur iti vo da bani de buzunar, ai face bine daca ai cheltui mai putin si restul` sa ii strangi undeva. La mine nu a tinut niciodata faza, deoarece cu cat erau mai multi bani cu atat senzatia de cumparaturi era mai mare.

| viotm a răspuns:

Eu mi-am facut cont pe ocazii.ro si vand haine si mai multe lucruri