| Ana1017 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi fac un post de radio online si nu stiu cum. Imi puteti spune voi? FUNDA,FUNDA, FUNDA

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=CF42TRQ1THs, sper ca ai de ajutor, si in legatura daca este legal puteti sa stati calm radio online nu trebuie nici un act doar cele din FM gen Radio21, Kiss FM, acestea au nevoie de acte si de multi bani, pentru orice nelamurire id florin_93_nyrolf

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Am inteles ca nu e legal sa iti faci post de radio decat daca ai autorizatie sau ceva de genul, dar stiu pe cineva care avea post de radio, dar nu stiu cum a facut. Pace!