| balamuk a întrebat:

Am un post de radio online si vreau sa stiu, se poate face bani cu acel radio?
Aud multi prieteni spunandu-mi daca am facut bani. spuneti-mi cum pot face bani cu acel post de radio?

Răspuns Câştigător
| decodesky a răspuns:

Toti prietenii tai pe site-urile lor au adsensewinking google sau pop-up-uri care iti dau cativa centi pentru fiecare click. asta este marea smecheriewinking pana ajungi acolo trebuie sa ai si multi vizitatori...

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Facand publicitate.

| balamuk explică (pentru a1doru):

Dar cum publicitate, sa fac bannere sa pun pe unele siteuri?

| Prochill a răspuns (pentru balamuk):

Geo_prochill@yahoo.com ia id meu adaugal in lista ca eu ma ocup cu banere, bloguri=banii cine e interesat luati id

| Prochill a răspuns (pentru balamuk):

Daca vrei iti fac, sait, blog si pe langa astea si pe cele mai populare site-uri, bloguri iti fac PUBLICITATE la post de radio detin cele mai populare site-uri si bloguri cine doreste sa ia id geo_prochill

| RareşTPUro a răspuns:

Nu poti face bani, este radio ruland pe internet nu in FM. si chiar daca ai face in FM ai primi amenda pentru piraterie...

Da poti face bani gasinduti un sponsor, si sa fie populat acel radio.

| M1hai a răspuns:

Fa reclame