| anonim_4396 a întrebat:

Hey vreau sa lucrez pe timp de noapte. Ce joburi as putea gasi daca scriu pe un site de anunturi? Sunt baiat si am 17 ani.

Răspuns Câştigător
| Sydneyy a răspuns:

Am un prieten care lucreaza ca paznic pe tura de noapte la H & M. Si mai aranjeaza haine, ridica colete, duce cutii, chestii destul de simpe. Cred ca ai putea sa-ti incerci norocul. La Orice Magazin de haine mai mare. Sau ai putea sa incerci la KFC, McDonalds, se fac angajari de la 16 ani in sus cred. Am o prietena de 17 ani care lucreaza la KFC. Funda? big grin

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa cate stiu, sub varsta majoratului (18 ani) nu este permisa angajarea pe schimb de noapte.

| al3x1234 a răspuns:

Poti lucra ca barman sau ospatar