| Nikezor a întrebat:

Ce tipuri de joburi as putea gasi pe internet?

Răspuns Câştigător
| Copila2016 a răspuns:

Https://bit.ly/2Jnx3bP Aici poți câștiga prin PayPal 5-10 euro/lună dacă muncești zilnic. Eu am câștigat un joc random steam de 10 Ron muncind 2-3 zile vizionând reclame.

5 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Intra si tu pe e-jobs si vezi ce au pe acolo.

| CVane a răspuns:

Blow joburi

Răspuns utilizator avertizat
| Scumpik_Bruneta_1996 a răspuns:

Http://azemoney.club/2485309828092/?rstr=852

aici!
bagi codurile unor reclame. eu am catigat 500 $ intr o luna!

| mari1968 a răspuns (pentru Scumpik_Bruneta_1996):

Bun gasit si eu am 300 de $ dar trebuie sa cumpar ceva trimiteri pentru ca linkul dat nu era bun dar trebuia sa platesc pentru trimiteri in bitcoini valoarea normala era de 9$ pe care trebuia sa ii transform in bicoin si sa ii pun in cont lung cat o zi de post altfel nu pot ridica banii trebuie sa am 40 de trimiteri ca sa ii ridic cu toate ca cererea de plata este gata.Te rog daca ai trecut prin asa ceva sa imi dai niste sfaturi care sa ma ajute sa ridic macar banii acumulati apoi mai vad eu, Multumesc mult.