| anonim_4396 a întrebat:

Heyy m-am despartit de prieten si as vreaa niste statusri sa ii arat ca nu imi pasaa

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă te-ai despărțit de cineva, şi chiar nu-ţi mai pasă de el, nu-l mai băga în seamă deloc, absolut deloc.
Știi, indiferența doare cel mai tare.
"Iar acum, totul e zero. Amintiri uitate, distracție până-n zori, noua viață e cea mai maximă."

| alexmarton a răspuns:

Scrie mare si de tipar "m-am indragostit din noua".
asta o sa il dea peste cap.

| DinamoPCH a răspuns:

Pai, in primul rand NU-l sterge din nici o lista (mess, facebook sau twitter) pentru ca atunci isi da seama ca tu suferi cand ii vezi adresa sau profilul nu-l mai baga in seama....cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia! Bafta!:*

| anonim_4396 explică (pentru DinamoPCH):

Ok. Multumesc

| Artegor a răspuns:

1) Sa stii de la mine ca "maxim" nu are grad de comparatie
2) Nu pune absolut niciun status, cu cat dai mai putina atentie evenimentului in sine, cu atat mai bine

| Costii a răspuns:

Dragoste? Pff..prefer mancarea.

| BebeeAndre a răspuns:

~~mi'e atat de dor incat ma doare "
Chiar ma doare!
~~Unele lacrimi care cad nu se mai usucă-n veci,
~~
Nu contează unde mergi``
Îţi aduci aminte tot ce-a fost mai frumos cândva,
Rămân mereu în viaţa ta```

~~"În suflet cu mine, de mână cu ea.

~~Esti departe dar te port in gand

Sper sa iti placa big grin