| anonim_4396 a întrebat:

Hotelurile de pe litoral cum reusesc sa supravietuiasca iarna?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se inchid. Mai raman deschise alea care au altceva de oferit gen tratamente, piscina interioara etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iar sunt inchise asa ca nu au cheltuieli prea mari

| Holiday a răspuns:

Hotelurile de pe litoral iarna sunt in conservare, poate cu exceptia perioadei de Revelion cand unele organizeaza cate ceva. Firmele care le detin, iarna au alte activitati, similare sau de alta natura, sau pur si simplu isi reduc cheltuielile la maxim, iar administratorii traiesc din ce produc vara.

| JusTPauL a răspuns:

Fac intr-o luna vara cat sa supravietuoasca toata iarna.
Camera de 2 persoane 5 zile 2000euro.

| xSega a răspuns:

Sunt închise iarna