| anonim_4396 a întrebat:

Salut, s-a pus cineva sa viziteze vreun hotel abandonat de pe litoral? Sau puteti spune cum erau hotelurile in perioada 2007-2014?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de multe hoteluri pe litoral care inca arata ca in 2007 incat nu ai nevoie de amintiri

| johnnny123 a răspuns:

Parcă întrebi de hoteluri vechi de o sută de ani.

2014 a fost acum 9 ani. În perioada 2007-2014 hotelurile arătau 99% exact cum arată și acum

| trophin a răspuns:

Nu

| trophin a răspuns:

Nu e necesar. vrei baintuieli mergi hoia baciu

| DorinaK a răspuns:

''cum erau hotelurile in perioada 2007-2014?'' Mergi sa le vezi si acum ca-s tot acolo.