| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! As vrea sa stiu daca chiar se poate daca Metin2 Hammer sau Mondial sunt cumva inchise deoarece imi da eroare la conectare de fiecare data cand incerc sa ma conectez la unul din ele, plus ca am dezactivat si antivirusul da tot degeaba nu stiu ce sa mai fac.Dau funda pentru un raspuns foarte detaliat si explicit! happywinking

Răspuns Câştigător
| S0nofS4tana a răspuns:

Mondial este inchis ca am incercat si eu, dar de Hammer nu stiu nimic dar s-ar putea sa nu-ti mearga pentru ca mai sunt perioade mai lungi cand se curata serverele si nu poti intra dar incearca si tu alt server de metin ca mai sunt:
http://www.e-joc.info/category/metin-2/
intra aici si vezi, Succes!