| emmyiulian a întrebat:

Http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713 click daca vreti sa castigati produse apple (iphone 3gs, 4 si 4s, ipod-uri, imac-uri, ipad-uri). Totul este real, nu este o "teapa" sau pierdere de timp. Pt detalii va astept la emmy_iulian20 sa va ajut sa puteti beneficia de aceste oportunitati, succes!

8 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Ai primit tu cumva ceva de la ei si nu stiu eu? Chiar daca nu ar fi teapa, in Romania nu ar trimite nimic.

| emmyiulian explică (pentru mortallx):

In primul rand da, am primit 425 de euro in timp de 3 luni cat am adunat respectivii referallii, in al doilea rand cine esti tu ca sa stii daca am primit ceva? trebuie` sa stii tu daca cineva primeste ceva? si in al treilea rand nu vad de ce nu ar trimite in Romania...acum eu am pus link-ul pentru a aduna alti referallii si care vrea se baga, care nu sa joace "metin", pana la urma nu ai nimic de pierdut daca incerci, toata treaba e sa "joci corect". Bafta!

| mortallx a răspuns:

Incearca sa minti si tu pe altii.Banuiesc ca ai auzit de lockerz, nu? Tu stii cat de greu primesti un pachet de la aia in RO? Trebuia sa mai dai si 15-20% taxa din pretul pachetului sau chiar mai mult.A da,daca ai batut un apropo cum ca eu joc metin,nup nu joc, cauta-ma pe google mortallx sa-mi vezi deviantart-ul, nu o frec ca altii.

| emmyiulian explică (pentru mortallx):

Lockerz e lockerz, kudos e altceva. daca intri pe youtube vezi ca sunt oameni din Romania care au primit premii fara a plati nimic, la lockerz trebuie sa stai mereu sa prinzi momentul, aici, ai referalii iei premiul, crede-ma, daca era scam imi bagam...-n el site. daca ai prieteni care cauta asa ceva da asta lor: Castiga bani sau produse Apple(ipod-uri, iphone-uri, ipad-uri, imac-uri, etc.) usor si sigur. Tot ce trebuie sa faceti e sa va inregistrati dand un click pe http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713 si de un card visa valid si gol. Dup ace v-ati inregistrat cu ajutorul link-ului anterior intrati aici http://kudosnetwork.ro/? page_id=2 pentru a va valida contul si astfel sa puteti beneficia de toate oportunitatile acestui site. http://www.youtube.com/watch?v=AmW77-n18Mo aici aveti dovada clara ca acest site nu e un fake asa ca va doresc mult success si haideti sa le luam premiile si banii ca au de unde;))" si sper ca sa iti dovedeasca cineva ca e real, succes in tot ce faci;)

| mortallx a răspuns (pentru emmyiulian):

Nu am card ca mi-as fi incercat si eu norocul pentru un ipod sau un mp3.

| ISOtech a răspuns:

De fapt Kudos sa stii ca intr-adevar e real insa am o intrebare iti trebuie neaparat card paypal ca eu vreau sa iau spre ex un ipad imi mai trebuie si card paypal?

| cosminnick3000 a răspuns:

Acum te-am adaugat ca prieten pe mess ca sa putem vorbi despre treaba cu http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713.
Multumesc!

| Sef_Caracal_1987 a răspuns:

Http://www.bani-de-acasa.info/bani.html

1. Inregistrati-va!
Dupa ce v-ati inregistrat, ati verificat adresa de mail, va trebui sa completati o oferta (completati una free -LUMOSITY-)

2. Acum vine partea cea grea, va trebui sa dati link-ul vostru de refferal la mai multe persoane (pentru ca punctele sa va fie adaugate in cont, va trebui ca persoana invitata sa completeze o oferta, eventual tot cea free)

3. Acum vine partea frumoasa, faptul ca primirea punctelor este mai grea, rezultatele sunt pe masura!

Uitati cateva premii interesante :
-IPad2 32GB Wifi - 24 referals
-IPod Touch 8GB - 9 referals
-XBox slim 250 GB -11 referals
-PS3 slim 320GB - 15 referals

Puteti sa va luati si bani in paypal, transfer bancal sau carduri amazon
5 referals = $132.71
10 referals = $265.42
40 referals = $1, 061.68