| anonim_4396 a întrebat:

Http://artnmagic.wordpress.com/......ake-money/
Ce parere aveti? Ati incercat deja soft-ul? Daca nu, eu va spun sa intrati aici si sa-l incerati, e cea mai buna metoda de facut bani online, usor si gratis, si, daca a incercat cineva si a reusit sa ia ceva sa-mi spuna si mie :)

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

EU deja incerc dar nu se ajunge la o suma de 10 $ din prima, pentru ca cei din afara USA nu sunt platiti la fel de bine ca cei din USA, am ceva dolari, dar pana la 10 mai ehee hee ...plus ca puteti sa verificati pe virustotal si nu e nici un spam, vreau sa vad daca exista vre-unu care a facut 10 $ si a scos sau cine si cat a scos deja :p

| rserpu a răspuns:

Salut, uite, eu am tinut cash gopher 3 zile la rand, non-stop si nu am facut nici un cent. Eu sunt implicat in MRO Global Group si am decis sa incerc asa programe deoarece nu necesita investitie. Parerea mea este ca daca nu gasesti referals, pai degeaba tii calculatorul deschis, pentru ca mai mult cheltui pe electricitate si iti uzezi calculatorul. Daca intr-adevar doriti sa faceti bani, pai trebuie sa te implici intr-un MLM si sa muncesti serios, trebuie sa gasesti 3 referali ca sa-ti scoti investitia. MRO Global Group ofera discounturi membrilor. La ora actuala, este cel mai revolutionar MLM din Romania, pentru ca este foarte usor sa-ti scoti investitia. Daca doriti sa aflati mai multe detalii despre MLM si MRO, mergeti pe www.webmoneyhq.ws

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este spam! @Ady00pk -bine zis! Corect!

| rob878 a răspuns:

Asta e de 1000 de ori mai rapid in a face bani online http://eca.sh/ptR2

| Ady00pk a răspuns:

De unde stii tu ca e cea mai buna metoda de a face bani online, usor si gratis? daca nici macar nu ai incercat?