| ake007 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=VXnhOiin06M
Care este cea mai draga amintire a voastra de pe vremea copilariei?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jeVoUNkXIyY&feature=related
asta sunt eu...

4 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Cea mai draga... Pai tin minte ca eram mereu plina de julituri si eram mandra de asta.
In clasa a 7a (cred) eu si prietena mea cea mai buna de pe atunci ne-am dus la bunica ei intr-un sat la 37 km distanta, ne-am pornit dimineata la 7 si am ajuns seara, am ramas fara sandwich-uri si mancam mere salbatice si ce mai gaseam pe marginea drumului laughing; de performanta asta sunt mandra si acum.
Mi-e dor sa ma joc scunsa happy Mi-e dor de biscuitii Eugenia laughing

| oz a răspuns:

Era o metafora happy

| Chuck a răspuns:

@oz : Care esti tu?

| Psihoyounger a răspuns:

Atat de multe, incat nu as avea loc sa le scriu intr-un raspuns laughing

Intreaga copilarie!

Psihoyounger